Garancia najnižšej ceny | najkufre.eu

Garancia najnižšej ceny

Je jasné, že nechcete platiť za tovar viac ako niekde inde, preto Vám ponúkame túto službu.


V prípade, že nájdete kdekoľvek na českom internete nižšiu cenu na rovnaký tovar, ako je tá naša, pošlite nám o tom informácie na našu e-mailovú adresu alebo napíšte detaily do poznámky v objednávke. My situáciu overíme a pokiaľ bude skutočne cena ponúknutá konkurenciou nižšia, tak ju upravíme na rovnakú úroveň a zašleme Vám malý darček navyše.

Podmienky garancie najnižšej ceny:

1) Tovar musíme mať v ponuke a musí byť uvedené, že je skladom.


2) Platí vždy iba na úplne rovnaký tovar (tj. rovnaký výrobok od rovnakého výrobcu), - typ, farba a veľkosť. Tovar musí byť v rovnakej kvalite, v rovnakom množstve, musí byť nový, nepoužitý.

3) Ak bude cena u konkurencie nižšia, avšak pri objednaní dosiahne cena s ďalšími poplatkami (poštovné, balné, manipulačné poplatky atď.) cenu rovnakú alebo vyššiu, než je na nejkufry.cz, nie je cena považovaná za nižšiu - garancia je vždy na koncovú cenu (so všetkými nákladmi, napr. na doručenie).

4) Garantujeme nižšiu cenu iba na produkty, ktoré má konkurencia skladom. Ak je cena produktu v inom e-shope nižšia, ale tovar je na objednávku alebo nie je dostupný, negarantujeme nižšiu cenu.

5) Vzťahuje sa len na ponuky e-shopov, ktoré pôsobia na českej doméne (cz), predávajú v ČR produkty od oficiálnych distribútorov do ČR a predávajú značkové produkty, nie ich napodobeniny. Prevádzkovateľom takéhoto e-shopu musí byť česká firma, alebo fyzická osoba podnikateľ, ktorý má vydané živnostenské oprávnenie príslušným úradom v ČR.

6) Garancia sa nevzťahuje na výpredaje a dopredaje. Ďalej na súkromné inzeráty a bazárový predaj, na tovar, na ktorý sú uplatnené špeciálne cenové akcie a ponuky (znížená záruka, podmienka veľkého odberu, dotovaný tovar a podobne).

7) Tovar nie je nikde limitovaný maximálnym alebo minimálnym odberom v priebehu času, prípadne nie je množstvo odberu obmedzené iným spôsobom.

8) Garancia sa nevzťahuje na ponuky, ktoré nie sú online, ale len v kamenných predajniach.

9) Dodacia lehota musí byť porovnateľná s našou dodacou lehotou.

Na uplatnenie garancie nevzniká zákazníkovi právny nárok a nie je možné ju vymáhať právnou cestou. Táto ponuka nie je verejným prísľubom.


Vierohodnosť odkazu posudzujeme my, ale verte nám, že sa snažíme vychádzať našim zákazníkom maximálne v ústrety. Sme profesionáli a preto sa snažíme maximálne rozvíjať svoje vzťahy s našimi zákazníkmi. Snažíme sa Vám vždy ponúknuť a zaistiť najlepšie podmienky.

 

 
Garancia najnižšej ceny na trhu
Cez 3 000 produktov máme na sklade k okamžitému dodaniu alebo výdaji na predajni.
Nad 70 Eur doprava zadarmo s PPL
E
X
T
R
A

S
L
E
V
A